Të tjera
Femrat që meshkujt simpatizojnë!

Femrat që meshkujt simpatizojnë!

Me aq sa kemi kuptuar, është se meshkujt kanë deklaruar që preferojnë femrat me “ pamje natyrale “. Por, e gjithë kjo mund të jetë një gënjeshtër, thotë një hulumtim nga një faqe takimesh “Zoosk”, që ...

Çfarë është sapioseksualiteti?

Lesbike, homoseksualë, biseksualë – të gjithë këto terma na ndihmojnë t’i kuptojmë lidhjet e ndryshme dhe orientimin seksual. Por, tani ekziston një term i ri për ata të cilët janë të tërhequr pas int...

Horoskopi sot ( e shtune 12 dhjetor)

Dashi: Sa ditë e bukur. Dashuria, aventurat dhe udhëtimet janë sektorët e preferuar. Shkathësia dhe shpejtësia janë letrat me të cilat duhet të luani sot. Nëse ajo që kërkoni është liria nga lidhjet, ...

Mos e puthni foshnjen ne buze. Ja arsyeja

Pasi që e kishin puthur foshnjën në buzë, ajo kishte zhvilluar një virus herpes në buzët e saj, mollëzat, mjekrën dhe kishte kaluar pesë ditë në spital, transmeton Telegrafi. Fatmirësisht, foshnja kis...