Articles Written By: psikologjia

This author has written 4924 articles
Ja përse holandezët janë më të lumturit në botë

Ja përse holandezët janë më të lumturit në botë

Një ndikim të madh në të ndjerit të lumtur të holandezëve, para së gjithash ka të bëjë situata e tyre profesionale: Ata ndihen mirë në profesionet e tyre, në punët që bëjnë. Pasi: sipas një raporti të...

Si mund të “mbërthesh” një mashkull?

Shpesh meshkujt ndjehen të frikësuar nga femrat të cilat kanë pushte mbi ta. Bezdisen dhe tremben nga marrëdhëniet e varësisë! Zbuloni si ta kultivoni këtë pushtet dhe si ta përdorni atë për të qenë t...

Si të zbuten ngërçet te bebet

Femrat që sapo janë bërë nëna janë shumë të shqetësuara me rastin e lindjes së bebes dhe shpresojnë me rastin e lindjes dhe pas lindjes kujdesi do të jetë krejtësisht në rregull. Është e nevojshme të ...

Horoskopi sot (e mërkure 28 dhjetor)

Dashi – Fale influences mjaft pozitive te Venusit, do gjeni me ne fund qetesine dhe harmonine ne cift. Do e largoni rutinen dhe emocionet qe do perjetoni do jene te njepasnjeshme. Edhe per beqaret do ...